Doç. Dr. Evrim TEZCANLI

Doç. Dr. Evrim TEZCANLI

Doç. Dr. Evrim TEZCANLI’ın eğitmen olarak aramızda bulunduğu “GAPS Okulu” seminerlerimiz hakkında detaylı bilgiye bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Doç. Dr. Evrim TEZCANLI

Doç. Dr. Evrim TEZCANLI Kimdir?

İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden 2001 yılında mezun olduktan sonra Radyasyon Onkolojisi uzmanlık eğitimini Marmara Üniversitesinde tamamladı.

Beyin tümörleri ve ileri radyoterapi teknikleri ile ilgili klinik üst eğitimini Harvard Tıp Fakültesi, Brigham and Women’s Hospital / Dana Farber Cancer Institute’de tamamladıktan sonra Acıbadem Sağlık Grubu bünyesinde hem klinisyen hem de Acıbadem Üniversitesi’nde öğretim üyesi olarak görev alarak 2013 yılında doçent ünvanını aldı.

Amerika’da National Cancer Institute’ün düzenlediği “Kanserden Korunma fellowship” programını 2016 yilinda tamamladı. Gene 2016”da Institute for Functional Medicine ile Fonksiyonel Tıp eğitimlerine başladı.
Özellikle “onkoloji hastalarına bütüncül yaklaşım ve integratif onkoloji” konularında uzmanlaşmak için Canadian College of Naturopathic Medicine’de 2 yıllık tıp doktorları için olan eğitim programına katılarak ve integratif onkoloji kliniğinde görev alarak bu konuda bilgi ve deneyimini arttırdı.

1 Eylül 2020 tarihinden itibaren Türkiye’ye geri dönerek Acıbadem Altunizade Hastanesi’nde göreve başlamıştır.

Sertifikalı GAPS danışmanı olan ve GAPS Bilgi Paylaşım Toplantılarında sunumlar yapan Tezcanlı, 2 çocuk annesidir.

ETKİNLİK TAKVİMİ

Modül No: 1 Eğitim Adı: Kanser Hastaları Nasıl Beslenmeli? & GAPS Diyeti ile Kanser Hasta Takibi Tarih: 14 Ekim 2020 (Toplam 2 Saat) Ücret: 60 TL + KDV Bilimsel Program, Modüller ve İçerikleri ile İlgili Bilgi İçin GAPS Okulu Koordinatörü Dr. Asuman Kaplan Algın Tel: +90 532 336 87 82 Kayıt, Ücretler ve Teknik Konular SMKOOP Mali Müşavir Nilüfer AYAYDIN Tel: +90 532 747 75 45

    Lütfen başvuru formunu eksiksiz doldurunuz. Ekip arkadaşlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.      Sepet