Uzm. Dyt. Sümeyra CANDAN

Uzm. Dyt. Sümeyra CANDAN

Uzm. Dyt. Sümeyra CANDAN’ın eğitmen olarak aramızda bulunduğu “GAPS Okulu” seminerlerimiz hakkında detaylı bilgiye bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Uzm. Dyt. Sümeyra Candan

Uzm. Dyt. Sümeyra CANDAN

Uzm. Dyt. Sümeyra CANDAN Kimdir?

Haliç Üniversitesi Sağlık Bilimleri Yüksekokulu Beslenme ve Diyetetik Bölümünden İnsülin Direnci ve Ketojenik Diyetler Lisans teziyle 2016 yılında mezun olmuştur. Aynı yıl Kocaeli Üniversitesi Gastroenteroloji Ana Bilim Dalı Başkanlığı işbirliğiyle Haliç Üniversitesi Sağlık Bilimleri Enstitüsünde Hassas Bağırsak Sendromu Tanısı Almış Hastalarda GAPS Beslenme Protokolünün Kısa Dönem Etkileri Adlı Uzmanlık tezini yazarak Yüksek Lisans eğitimini tamamlamış Uzman Diyetisyen ünvanınını almaya hak kazanmıştır. Kamu ve özel sektör tecrübelerinden sonra 2019 yılı itibari ile kendi beslenme ve diyet danışmanlık merkezini açmış olup aktif olarak GAPS Danışmanlığı, Fitoterapi, Yaşam Koçluğu ve NLP Uzmanlığı, bireysel beslenme danışmanlığı ve kurumsal beslenme eğitimi hizmeti vermektedir.

Hassas Bağırsak Sendromu, diyabet, otoimmun hastalıklar ve insülin direnci tanısı almış hastalarda beslenme, Onkolojik Beslenme, Obezite Cerrahisi, Renal diyetisyenlik, kilo verme, kilo alma, çocuk beslenmesi, ergenlik çağında beslenme, gebelik ve emzirme döneminde beslenme, sporcu beslenmesi, menopozda beslenme, anti-aging beslenme ve bunların dışında online beslenme danışmanlığını yürütmekte ve danışanlarına uygun periyotlarla beslenme programları planlamaktadır.

Kişilerin sağlığının korunması, geliştirilmesini vizyon edinerek danışanlarına bütüncül tıp bakış açısıyla yaklaşarak sağlıklı ve sürdürülebilir beslenme alışkanlıklarını kazandırıp, sosyal hayatın içinde yeterli ve dengeli beslenme programı yapmayı öğretmektedir.

ETKİNLİK TAKVİMİ

Modül No: 1
Eğitim Adı: Bebek Beslenmesi
Tarih: 30 Eylül 2020 (Toplam 2 Saat)
Ücret: 60 TL + KDV

Modül No: 1
Eğitim Adı: Emziren Anne Beslenmesi
Tarih: 7 Ekim 2020 (Toplam 2 Saat)
Ücret: 60 TL + KDV


Bilimsel Program, Modüller ve İçerikleri ile İlgili Bilgi İçin
GAPS Okulu Koordinatörü Dr. Asuman Kaplan Algın
Tel: +90 532 336 87 82
Kayıt, Ücretler ve Teknik Konular
SMKOOP Mali Müşavir Nilüfer AYAYDIN
Tel: +90 532 747 75 45

    Lütfen başvuru formunu eksiksiz doldurunuz. Ekip arkadaşlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.      Sepet